Ugrás a tartalomhoz

Ha nem tudnál bejelentkezni, kattints ide.

Konvertáló programok

• Please log in to reply
99 válasz erre a témára

#1 Computerfriend

Computerfriend
  • Látogató

• Hozzászólás: 74
  • Lakhely:Pápa

Elküldve: 2005. június 20. 17:51

Mit gondoltok a konvertáló progikról? Nekem nagyon bejött a dbpoweramp music converter. Már szedtem le kodekeket hozzá a honlapról. Ingyenesen. Többfajta mp3 konvertálás és nagyon sokminden. Még régi hangkiterjesztéseket (pl.: mod) is át tud konvertálni egy kodekkel mp3-ba. Nagyon jó. Nekem legalább is bejött. Mindenkinek ajánlom. Az internet cím ahol információkat találtok: www.dbpoweramp.com

#2 Kovács Dávid ( Davs )

Kovács Dávid ( Davs )
  • Törzstag

• Hozzászólás: 1.454

Elküldve: 2005. július 7. 15:14

Nagyon jó a progi! Már én is azt használom! Ingyenes, teljes ,korláltan!
HP 6715s Turion X2 TL-58 1,9GHz 2x512kB 60nm, 2GB DDR2 667, 120GB HDD 5,4k RPM, X1250 512MB shared, Wifi, BT, 15,4" 1280x800

#3 Halasi Miklós

Halasi Miklós
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.914

Elküldve: 2005. július 7. 17:47

Hát nem teljesen ingyenes (100% Free (mp3 encoder on trial license)) ezen oldal szerint:
http://www.dbpoweramp.com/dmc-power-register.htm

Na most akkor mi van ingyen és mi nem?  blink.gif

#4 cölöp

cölöp
  • Törzstag

• Hozzászólás: 580

Elküldve: 2005. július 7. 18:15

Csak néhány érdekesebb konverziót felejt el , meg a CD írást , meg egy-két apróságot.
Szinte minden megy tovább smile.gif
(ezt a progit mondtam a fórumtalin)

#5 norc

norc
  • Törzstag

• Hozzászólás: 257

Elküldve: 2006. január 7. 10:26

Az a kérdésem,hogy a DVD-hangját  hogy tudom leszedni, és abból, hogy tudok mp3-mat késziteni?

#6 Sebi

Sebi
  • Veterán

• Hozzászólás: 3.482

Elküldve: 2006. január 7. 10:46

@ norc:
Nézz körül >> itt <<.  bulb.gif
I Want to Believe

#7 csibefarhat

csibefarhat
  • Vendég

• Hozzászólás: 1

Elküldve: 2006. március 8. 19:18

Lenne egy nagy problémám...
Diktafonnal szoktam felvenni dolgokat, amiket dvf formátumban tudok letölteni a gépre. A gond az, hogy Adobe Auditionnal szeretném szerkesztgetni, de ezt a formátumot nem ismeri. Ha simán átnevezem wav-ra a media player gond nélkül lejátssza, de az Adobe Audition így sem veszi be. Hogy vagy mivel tudnám a dvf-et úgy átalakítani, hogy jó legyen?

#8 Jester

Jester
  • Törzstag

• Hozzászólás: 828

Elküldve: 2006. április 2. 14:07

Van egy-két 20-30+ megás számom, azt szeretném MP3ba átkonvertálni, azt programot keresem, amivel úgy tudom átkonvertálni, hogy a legkevésbé romoljon a minõsége. (méret nem számít) Próbáltam az Audiograbberrel, de elég rossz lett a minõsége. Melyik progi a legjobb ilyen célra?

#9 zico

zico
  • Törzstag

• Hozzászólás: 936

Elküldve: 2006. április 2. 14:40

Próbáld ki ezt.
Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyõznek a rutinjukkal!

#10 Sebi

Sebi
  • Veterán

• Hozzászólás: 3.482

Elküldve: 2006. április 2. 14:59

Vagy ezt >> Exact Audio Copy <<.  ani_wink.gif
I Want to Believe

#11 Jester

Jester
  • Törzstag

• Hozzászólás: 828

Elküldve: 2006. április 2. 15:17

Köszi mindkettõt, nekem az utóbbi jobban bejött.  worship.gif  thumbsup.gif

#12 ---===K1mSt3r===---

---===K1mSt3r===---
  • Látogató

• Hozzászólás: 33
  • Lakhely:Tata

Elküldve: 2006. április 7. 19:45

hy all

van olyan konvertáló program ami mp3-ból audio-ba vissza tudja konvertálni?
// AMD Athlon XP 2800+ // Samsung 1024 DDR // MSI K7N2 Delta // ATI Radeon 9550 CDT // Samsung 7200 rpm 80 GB // MSI K7N2 Delta //

#13 zico

zico
  • Törzstag

• Hozzászólás: 936

Elküldve: 2006. április 7. 19:52

Néro Audio Cd készítése például. Vagy ez.
Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyõznek a rutinjukkal!

#14 Sanzi

Sanzi
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.531

Elküldve: 2006. április 7. 19:55

Audió CD-t csinálhatsz a Nero-val. Ha meg WAW fájlt szeretnél elérni, itt egy pár pl:
- Sound Forge
- Audacity
- GTX Transcoder
- FairStar Audio Konverter

Van közöttük ingyenes is, válogass...

#15 ---===K1mSt3r===---

---===K1mSt3r===---
  • Látogató

• Hozzászólás: 33
  • Lakhely:Tata

Elküldve: 2006. április 7. 21:19

THX  smile.gif
// AMD Athlon XP 2800+ // Samsung 1024 DDR // MSI K7N2 Delta // ATI Radeon 9550 CDT // Samsung 7200 rpm 80 GB // MSI K7N2 Delta //

#16 Crocket

Crocket
  • Törzstag

• Hozzászólás: 643

Elküldve: 2006. május 13. 12:04

Tudtok olyan progit, ami MP3-ból MIDI-t csinál?
A gyilkosság a kritika szélsõséges formája.

#17 Scorpion Spyke

Scorpion Spyke
  • Törzstag

• Hozzászólás: 774
  • Lakhely:Orosháza vagy Budapest

Elküldve: 2006. május 13. 12:24

Tessék én ezt találtam neked, ami ingyenes, de azon az oldalon van még egy-két shareware hasonló progi is!   ani_wink.gif

#18 Crocket

Crocket
  • Törzstag

• Hozzászólás: 643

Elküldve: 2006. május 14. 22:55

Köszi! biggrin.gif
A gyilkosság a kritika szélsõséges formája.

#19 Netkaloz

Netkaloz
  • Törzstag

• Hozzászólás: 312
  • Lakhely:Budapest

Elküldve: 2006. május 25. 18:09

Üdv Mindenkinek!

Elindítottam egy topic-ot, de ide is leírom a problémámat, mert témába vág:

Nemrégiben találkoztam az ape kiterjesztésû fájlok problémakörével, amire a megoldást a Monkey's Audio program jelentette, amely gond nélkül wav-ot készít ezekbõl a fájlokból, amit aztán egy másikkal mp3-má alakítok (bár egy lépésben jobb lenne, de olyat még nem találtam).

Azonban sikerült hozzájutnom egy olyan zenei anyaghoz, amely image-fájlként van, és a legnagyobb meglepetésemre a következõ két file alkotja:

CDImage.ape
CDImage.cue

Az utóbbival nincs is gondom, egy bin-t vártam volna, de nem, ape van mellette.
Az Alcohol nem tudja csatlakoztatni, de amikor azt választom, hogy képfájl írása, akkor beolvassa, de én nem szeretném ape-ként kiírni.

Van valakinek valami ötlete, hogy miként tudnék belõle legalább ape fájlokat elõcsalogatni?

kösz :
Leenux

#20 Bata László

Bata László
  • ex-PCW szerk.

• Hozzászólás: 322
  • Lakhely:Budapest

Elküldve: 2006. május 25. 21:15

A .cue egy egyszerû szövegfájl, ami a másik fájl, esetünkben a CDimage.ape szerkezetét írja le. Ha szerencséd van, akkor ez utóbbit átnevezed CDimage.iso-ra, és onnan kiírod a fájlokat. Ha bonyolultabb a dolog, akkor valamilyen image-olvasónak (ISOBuster, Daemon Tools stb.) kell megadnod a .cue fájlt, majd a virtuális diskbõl kimásolod a kellõ cuccot.

#21 mazda6diesel

mazda6diesel
  • Törzstag

• Hozzászólás: 934

Elküldve: 2006. augusztus 16. 19:18

bye1.gif

Olyan gondom akadt, hogy kaptam egy mp+ fájl-t és szeretném konvertálni mp3-ba de még nem találtam olyan progit amivel sikerült vna! Eddig ezeket próbáltam: Konvertore, CDEx, MediaJukeBox, Transcode.

A konvertore el sem indul, A CDEx csak cd-ról olvas be fájlokat és ha kiírom a fáljt akkor sem mûködik, a mediaJukeboxxal meg sem tudom nyitni, a Transode pedig mindig lefagy. Van ötletetek?

Megoldva! Egy AMR nevû progival sikerült!

Szerkesztve Bazs1981 által: 2006. augusztus 16. 20:17

Ha csak a felét hiszed el annak amit hallasz, okos vagy! Ha tudod melyik felét, zseniális!   A.E.

#22 Deaf

Deaf
  • Vendég

Elküldve: 2007. április 22. 09:44

Sziasztok!
Nem tud valaki egy olyan konvertálót ami SMW-be tud konvertálni ??? Nagyon kéne.
Vettem egy mp3 lejátszót és csak ebben a formátumban tud videókat megnyitni, de progit azt már kispórolták belõle. Elõre is kösz..

#23 mkm

mkm
  • Látogató

• Hozzászólás: 36
  • Lakhely:Agyarország

Elküldve: 2007. május 4. 21:50

ingyenes 3gpbe konvertáló?
Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

#24 girl with crimson nails

girl with crimson nails
  • Vendég

Elküldve: 2007. május 7. 00:08

Sziasztok! Én a szülinapomra kaptam egy mp4 lejátszót és csak az amv formátumú videókat támogatja. Nem tud valaki egy jó kis konvertálót, mert az én videóim avi formátumúak és a program, amit adtak hozzá nem akar mûködni.
Ha valaki tud mondani azt nagyon megköszönném!!:)

#25 Halasi Miklós

Halasi Miklós
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.914

Elküldve: 2007. május 8. 14:08

A Super 2007-et kipróbáltátok? (Segélyvonal CD)

#26 Zottya

Zottya
  • Vendég

Elküldve: 2007. május 13. 15:03

Sziasztok! Hallott már valaki VAL fileról?  Van egy Olympus diktafonom, a rá rögzített hangokat le tudom menteni a számítógép megfelelõ mappájába, vissza is tudom hallgatni, csak az a bajom, hogy nem tudok vele mit kezdeni a továbbiakban! Szeretném átkonvertálni wav, vagy mp3-ba hogy kiírhassam cd-rede nemtudom mivel. Nero7 van de nem ismeri! Ismertek valamilyen konvertáló progit ami ezt is felismeri?

#27 Csaba42

Csaba42
  • Vendég

• Hozzászólás: 10

Elküldve: 2007. augusztus 25. 11:55

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy az egyik videómban a hang túlságosan is halk, és fel szerettem volna hangosítani. Megpróbáltam a VirtualDUB-bal, azonban a beszéd hangerején kívül minden más hangosabb lett. A hangot kinyertem többcsatornás ac3 formátumba, azonban szükségem lenne egy olyan progira, ami úgy kezeli ezt a fájlformátumot, hogy normálisan képes emelni a hangerõn. Nem szeretném átkonvertálni más, "rosszabb" minõségû formátumba veszteségesen, már ha nem muszáj.

Üdv:
Csaba

#28 br18

br18
  • Vendég

Elküldve: 2008. február 2. 16:35

Sziasztok!

Nem igazán vagyok otthon a konvertálásban legalábbis zenei téren! Tudnátok olyan konvertálót ajánlani ami audióból mp3-at csinál? Lehetőleg ingyenes!
Köszi!

#29 Alex99

Alex99
  • Veterán

• Hozzászólás: 3.765

Elküldve: 2008. február 2. 16:51

Audio cd-t beteszed, és a media playerrel bemásolod.

#30 Fujitsu

Fujitsu
  • Veterán

• Hozzászólás: 6.769

Elküldve: 2008. február 2. 18:01

A 11-es verziószámú Media Playerrel kell bemásolni.  ani_wink.gif

#31 Alex99

Alex99
  • Veterán

Elküldve: 2008. február 2. 18:38

Vagy éppen ami a gépen van. smile.gif

#32 Fujitsu

Fujitsu
  • Veterán

• Hozzászólás: 6.769

Elküldve: 2008. február 3. 20:29

A régebbi verziók tudtommal nem tudnak külön kodek nélkül mp3-at készíteni. ani_wink.gif

#33 Dave24

Dave24
  • Vendég

• Hozzászólás: 7

Elküldve: 2008. február 25. 14:19

Szevasztok
valaki tudna nekem olyan progit mondani amivel hangosítani tudom az MP3 számokat question.gif

#34 Alex99

Alex99
  • Veterán

Elküldve: 2008. február 25. 14:33

A program neve: Windows hangerőszabályozó.

A tálcán jobb oldalon alul van, ott felveszed max.-ra a hangerőt. Akkor elég hangos lesz. smile.gif

#35 Dave24

Dave24
  • Vendég

Elküldve: 2008. február 25. 14:55

Nem egészen így gondoltam, hanem a telómra szeretnék zenét tenni, de nem elég hangos és át szeretném konvertálni hangosabbra a hangszorója bírja, csak néhány szám nagyon halk és ezért, már bróbáltam néhány mp3 konvertálóval, de akkor trágya a szám minősége, elkezd recsegni még a házi mozin is. Olyan kéne, ami nem rontja a minőséget. Ebben tudsz segíteni?

#36 Alex99

Alex99
  • Veterán

Elküldve: 2008. február 25. 15:57

Én egy Traktor Dj Studio 3.2 nevû programot használok, abban lehet sokat hangosítani a számon, és közben felveszed, majd lemented. Alapból 1024 kbps-be menti, azt hiszem az elég lesz, meg a mérete is. laughing.gif

#37 Dave24

Dave24
  • Vendég

Elküldve: 2008. február 25. 15:59

Oksa, kipróbálom, kösz. smile.gif

#38 nusee

nusee
  • Vendég

Elküldve: 2008. április 7. 22:32

Sziasztok!
Nekem az a problémám lenne, hogy szeretném egy-két számról leszedni a szöveget, hogy csak az alap menjen (szöveg nélkül).
Tudtok segíteni?

#39 ezermester

ezermester
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.761
  • Lakhely:Szekszárd

Elküldve: 2008. április 7. 23:07

Tudtommal nem. no.gif

A stúdióban több sávon veszik fel a különbözõ hangokat. Ezt egyszerre futtatják és elkészítik a mester lemezt, együtt az összes hanggal.
Utólag kiszedni egyetlen módon lehet, mégpedig az eredeti többsávos stúdió felvételbõl kizárva a nem igényelt sávokat.
A kész hanganyagból utólag maximum frekvencia sávokat tudsz kivágni.
Talán majd, ha feltalálják a beszéd és énekhang felismerõ automatát úgy 2016-ban, ha belehúznak. alien.gif

Esetleg próbálkozhatsz ének nélküli verzió keresésével. (Szerintem.) dj.gif
“Senkinek semmit sem vagyok képes megtanítani, csupán elgondolkodtatni tudom az embereket.” (Szókratész)

#40 Habina

Habina
  • Vendég

• Hozzászólás: 13

Elküldve: 2008. április 19. 12:52

Sziasztok

Real Player-el vettem fel zenét a netrõl, az eredmény .imr kiterjesztés. Ezt mivel lehet átkonvertálni mp3-ba?

#41 Alex99

Alex99
  • Veterán

Elküldve: 2008. április 19. 13:54

Nem amr? Nálam amr. smile.gif Arra meg mondjuk itt van ez: Link.

#42 Habina

Habina
  • Vendég

Elküldve: 2008. április 19. 17:57

Nekem  .ivr..... blink.gif
De már rájöttem hogy cd-re kiírja audióba, majd azt Sound Forge-al mp3-ba. Ezzel csak az a baj hogy mindíg kell egy potya cd-t csinálni. Nero-val lehet ilyen képfilet csinálni valahogy ?

#43 ezermester

ezermester
  • Veterán

Elküldve: 2008. április 19. 20:59

Újra írható cd? smile.gif
“Senkinek semmit sem vagyok képes megtanítani, csupán elgondolkodtatni tudom az embereket.” (Szókratész)

#44 Habina

Habina
  • Vendég

Elküldve: 2008. április 19. 21:21

....Az úgy túl egyszerû lenne:)

Na most komolyan, igazábol sosem írtam újraírható cd-re, nem tudom milyen annak a minõsége?! Ráadásul a kocsiba kell amiben olyan válogatós a lejátszó hogyha már nem megfelelõ sebességgel írom meg a cd-t nem hajlandó lejátszani.

#45 ezermester

ezermester
  • Veterán

Elküldve: 2008. április 19. 22:50

Én csak újra írhatót használok a kocsiba, bár többnyire mp3-al, de nem ritka a sima zenei sem.
Tdk -rw, Philips –rw. A sebességre ne legyen gondod, az rw nem arról híres.  cool.gif A 4-szerest meg szeretnie kell a lejátszónak. Az enyém is kényes, egy AEG mp3-as CD Rádió.
Amit nem szeretnek egyes lemezjátszók, az, ha túl gyorsan van megírva, mert nem elég érzékeny az olvasó hozzá, ill., ha túl nehéz a lemez, és nem bírja korrigálni a fej a rezgést, valamint akkor lehet még gond, ha nagyon tele írod, mert nem tudja kivinni a fejet és értelmezni a méretét.
Ilyen „nehézlemez” pl. a régi 1-szeres sebességû Philips volt, de már nem gyártják. Annál még kézbe fogva is érezhetõ volt a súly többlet.

Praktikus az rw, mert a kocsiba könnyû megunni valamit. Törlöd és raksz rá újat. (Úgy vagy több százszor, feltéve, hogy nem dobálod szét.) no.gif  biggrin.gif

Bocs, hogy így utóiratozom, de nem bírtam szerkeszteni, oldalhiba miatt.

Amúgy sem árt, ha van otthon pár újra írható cd. Vegyél nyugodtan. Rá nyomod a próbajátékokat, aztán, ha nem tetszik, törölni tudod. Nem beszélve egy eredeti cd-s játékmásolásról, aminél kimondottan jól jön, ha nem az eredetit koptatod.
Vagy adatmentéseket tehetsz rá, ha nem zárod le, aztán mikor megtelik, cd másolással meg tudod írni rendes cd-re, így nem kell a rendes írható cd-n variálni, hanem írhatod lezártra. (kis takarékosság.)

#46 kisbikk

kisbikk
  • Vendég

• Hozzászólás: 12

Elküldve: 2008. május 21. 11:16

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy DRM-mel védett wma fájlt mivel lehetne átkonvertálni mp3-ba? A segítséget előre is megköszönöm!

#47 Alex99

Alex99
  • Veterán

Elküldve: 2008. május 21. 18:07

http://tunebite.com/en/remove_drm/

#48 kisbikk

kisbikk
  • Vendég

• Hozzászólás: 12

Elküldve: 2008. május 28. 16:20

Sajnos ezzel a programmal nem megy, de ha esetleg valakinek van más ötlete, azt szívesen veszem!

#49 szatyor

szatyor
  • Vendég

• Hozzászólás: 3

Elküldve: 2008. június 28. 19:53

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban hogy ha van egy dvd-rõl lementett *.dts fájlom mivel tudnám átkonvertálni mp3-ba? Sajnos a DVD már nincs meg csak a dts hangfájl, de jó volna mp3 lejátszón is hallgatni. Elõre is köszi

#50 Erika65

Erika65
  • Látogató

• Hozzászólás: 78
  • Lakhely:Kanada-Toronto

Elküldve: 2008. július 2. 04:59

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van hogy átkonvertáltam a simpleDivXszel  a filmet aviba, ez volt ezzel az első konvertálásom, a dvd-s mérete 4,35 GB, aviba 1,36 GB, majdnem 24 óra alatt tette meg sajnos. Miért? Ráadásul kép nincs a Windows Media Playerrel, csak hang. Mit nem állítottam be jól, hogy ilyen hosszan konvertálta át DVD-ből aviba? Sajnos már jártam más konvertel is így, hogy nincs kép, csak hang. Mit kell beállítanom még? Nagyon kezdő vagyok.

És jó lenne, ha konvertálás 2-3 óra alatt lenne meg. Létezik ilyen, mert csak olvastam erről fórumokban.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó