Ugrás a tartalomhoz

Ha nem tudnál bejelentkezni, kattints ide.

Outpost regisztráció

• Please log in to reply
15 válasz erre a témára

#1 grayback

grayback
  • Látogató

• Hozzászólás: 21
  • Lakhely:Baja

Elküldve: 2007. január 4. 08:37

Sziasztok,

Ide kell ezt írni??? Nem tudom...

Nem tudom járt-e valaki hasonlóan, de a 2007. januári számot megvéve szerettem volna regisztrációs kulcsot igényelni, de nem kaptam még meg....Az újságban szereplõ kódot jól adtam meg (ha véletlenül rosszul, akkor úgyis figyelmeztet az oldal, hogy nem jó a kód), de nem jött meg a kulcs az e-mail címemre....Nem tudom, hogy esetleg másnak is volt-e ilyen gondja. Mit lehet tenni??? :?:   Igényeljk egy másik e-mail címre??? :?:
grayback

#2 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

• Hozzászólás: 13.875

Elküldve: 2007. január 4. 09:03

Az Ügyfélszolgálat témacsoportban már van egy ilyen kérdés (majd összerakom a kettõt egybe). Megpróbálok utánakérdezni, hogy mi van, de Agnituméknál ez elég gyakran elõfordul mostanában.

#3 appel

appel
  • Vendég

• Hozzászólás: 9

Elküldve: 2007. január 4. 19:53

ehh, most olvasom az újságban, hogy nekem újra kéne telepítenem...én hüle

#4 pappmiklos

pappmiklos
  • Vendég

• Hozzászólás: 4

Elküldve: 2007. január 6. 13:24

Sziasztok! Elsõsorban Boldog Új Évet Kívánok.
Az Outpost oldalán beregisztráltam a januári számban található jelszóval, meg is a kaptam Email-ben a kódot, azonban beillesztés után azt írja ki, hogy rossz kód. Amióta adjátok az újsághoz ezt használom, és még sose jártam így. Elkértem a kódot másik Email címre is, de ugyanaz lett az eredménye.
Mi a megoldás?

#5 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

• Hozzászólás: 13.875

Elküldve: 2007. január 6. 16:32

A megoldáson az Agnitum is töri egyelõre a fejét.

#6 CHRIS111

CHRIS111
  • Látogató

• Hozzászólás: 100

Elküldve: 2007. január 7. 21:20

Hát fura dolog, mert nekem még mikor kijött magyarul a Outpost Firewall Pro ver. 4.0.971.7030 (584) a régi frissitette magát erre a verzióra.Viszont a januári kódot nem akarta elfogadni, megnéztem a mellékleten is ugyanez a verzió van fenn-próbaként letöröltem ami fenn volt és telepitettem ugyanazt a verziót a mellékletrõl és az már elfogadta a kulcsot.

#7 chris p

chris p
  • Látogató

• Hozzászólás: 176

Elküldve: 2007. július 11. 10:02

Ugyanaz lenne a gondom, mint az 1. postban grayback-nek: az Agnitum oldalán sikeresen bepötyögtem az újságban lévõ kódot az adataimmal mégsem jött "válasz" e-mail. Mit lehet ilyenkor tenni?
OFF
És lenne még egy megjegyzésem, hátha továbbítjátok feléjük. A kód ugye öt számjegybõl álló részekre van osztva, igazán megoldhatnák, hogy az oldalukon lévõ szövegdobozokba beírva a kódot az ötödik, tizedik stb. karakter beírása után ugorjon a kurzor tovább, a következõ "dobozba".

#8 Erba09

Erba09
  • Vendég

• Hozzászólás: 3

Elküldve: 2008. január 16. 21:07

Sziasztok!
Nem túl pörgös ez a topik, de azért remélem olvassa illetékes emberke.
Szóval nekem az lenne a problémám, hogy tegnap este próbáltam regisztrálni az Outpostot az januári számban található kóddal, de azt a hibaüzenetet kaptam, hogy helytelen aktiváló kulcs. Többször is ellenőriztem, biztos, hogy a jó kódot (vagyis az újságban szereplőt) adtam meg. Eddig nem volt semmi problémám a regisztrációval, pedig már vagy egy tucatszor csináltam.
Írtam rögtön az Agnitum-os ügyfélszolgálatra is, de még nem kaptam választ.
Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma, mert már nem müködik a program és így most jobb híján az XP-s alap tűzfalat kapcsoltam be, de jobb lenne az Outpost.

Az elöző hozzászólás stornó. Felolvastattam a kódot a barátnőmmel is. :)  Mégis én vagyok a vak. :)  Bocs a zavarásért, most már minden működik.

#9 litemininyuszika

litemininyuszika
  • Látogató

• Hozzászólás: 19

Elküldve: 2008. november 18. 13:32

sziasztok! :szia:

Nekem is ugyanaz lenne a problémám, mint a topiknyitónak.

Néhány hónapja volt már ilyen problémám, késõbb 1-2 alkalommal minden probléma nélkül megjött az aktiváló kulcs az Outpost-hoz, most megint nem jön meg.

Az Agnitumnál van már valami új fejlemény?

a választ elõre is!

Szerkesztve Godzillamessage által: 2013. január 27. 11:17

Nincsen rózsa tövis nélkül! :)

#10 Marcsi53

Marcsi53
  • Vendég

• Hozzászólás: 1

Elküldve: 2008. december 8. 10:03

Segítségeteket szeretném kérni, az Agnitum Outpost Firewall Pro tûzfallal kapcsolatban.
A novemberi értesítésben az állt, hogy december 1-tõl csak a 2009-es változatot fogják frissíteni. A régit töröltem. A decemberi számhoz kapott változat még 2008-as. Akkor most van-e értelme telepíteni, lesz hozzá frissítés, illetve hogyan lehet a 2009-es változathoz hozzáférni?
Elõre is köszönöm a segítséget

#11 KGigi

KGigi
  • Veterán

• Hozzászólás: 10.903
  • Lakhely:Budapest

Elküldve: 2008. december 8. 16:42

Van a regisztrációs levélben egy link, onnan tudod letölteni a 2009-est.
"Violence is the last refuge of the incompetent."  /I. Asimov/ | "A Windows tűzfal biztonsági okokból letiltotta a következő alkalmazás futását: Windows tűzfal."

#12 Zu€sz

Zu€sz
  • Vendég

• Hozzászólás: 1

Elküldve: 2008. december 22. 08:02

Szijasztok...Segíteni kéne!!
Nekünk nem rég romlottt el a gépünk és szerelõ telepítette az Antivirus 2009-et így sajnos most lejárt a 30 nap és mivel a szerelõ telepítette a programot nekünk nem is jött semmiféle e-mail amiben a regisztrációs e-mail vagy kulcs lenne...kérlek segítsetek nekem mongyuk egy regisztrációs e-mail és egy regisztrációs kulcs leírásával...Elõre is köszi a megmentõmnek :P

#13 KGigi

KGigi
  • Veterán

• Hozzászólás: 10.903
  • Lakhely:Budapest

Elküldve: 2008. december 22. 12:12

Az Outpost Antivirus 2009 van fent? Ahhoz nem ad a PCWorld kulcsot, csak a Firewall 2009-hez. Annak ott van a kulcsa az aktuális szám első oldalain, azt kell beírni a www.agnitum.hu/pcworld oldalon, és emailben kapod a havi regisztrációs kódot.
"Violence is the last refuge of the incompetent."  /I. Asimov/ | "A Windows tűzfal biztonsági okokból letiltotta a következő alkalmazás futását: Windows tűzfal."

#14 Kovlvi35

Kovlvi35
  • Vendég

• Hozzászólás: 5

Elküldve: 2014. január 17. 17:16

Itt is megismétlem a "Vélemények a 2014. januári számról" topikban feltett kérdésemet:
Nem tudok az Agnitum Outpost Security Sulte Pro-hoz kódot kérni.  A regisztrációs kulcshoz hozzájutottam  a lapban leírt módon, de az Agnitum honlapján nem találom azt az oldalt, ahol igényelhetem a kódot (eddig több év távlatában nem volt gond ezzel...)
Tud valaki segíteni ez ügyben?

#15 Inas

Inas
  • Vendég

• Hozzászólás: 2

Elküldve: 2014. január 17. 18:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Kovlvi35 - Dátum: 2014. január 17. 17:16

Itt is megismétlem a "Vélemények a 2014. januári számról" topikban feltett kérdésemet:
Nem tudok az Agnitum Outpost Security Sulte Pro-hoz kódot kérni.  A regisztrációs kulcshoz hozzájutottam  a lapban leírt módon, de az Agnitum honlapján nem találom azt az oldalt, ahol igényelhetem a kódot (eddig több év távlatában nem volt gond ezzel...)
Tud valaki segíteni ez ügyben?
Helló
Itt is csatlakozom az elöttem szólóhoz, bár úgy látom, hogy ez a probléma csak bennünket zavar !?

#16 Viper

Viper
  • Vendég

• Hozzászólás: 6

Elküldve: 2014. január 18. 18:49

Sziasztok!

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, én sem tudok kódot kérni...

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó