Ugrás a tartalomhoz

Ha nem tudnál bejelentkezni, kattints ide.

PDF konvertálás

• Please log in to reply
7 válasz erre a témára

#1 czpetike

czpetike
  • Látogató

• Hozzászólás: 82

Elküldve: 2006. április 8. 09:34

Szevasztok!
Tudtok nekem mondani olyan programot, amivel a pdf-et táblázattal együtt átkonvertálhatom wordba vagy HTML-be, és megtartja a bekezdések közötti távolságot?

#2 Halasi Miklós

Halasi Miklós
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.914

Elküldve: 2006. április 8. 12:36

Azt hiszem pont a "Keresek egy programot" topikban volt ez a kérdés: a nagyobb szkennelõ programok tudják ezt, pl. ABBYY Finereader vagy Omnipage.

#3 BeeWatch

BeeWatch
  • Vendég

• Hozzászólás: 1

Elküldve: 2006. április 26. 10:17

Szervusztok !

Az ABBYY PDF Transformer 1.0 egyszerűen megoldja a tetszőleges formátumba való átalakítást. "Egyirányú" ez nem baj, de -ami nekem kínos- nem hajlandó 300 dpi fölé menni. Tehát úgymond tovább rontjai az olykor egyébként is rossz felbontású képek minőségét. Ez utóbbi -számomra- kellemetlen volta miatt keresek olyan programot amelyik a cirill karaktereket hibátlanul kezeli. Amíg az ABBY PDF Transformer minden extra beállítás nélkül teszi ezt; addig az ABBYY FineReader esetében a betűtípusok hozzáadásával és a kódlap átállításával is próbálkoztam. Zömmel négyzetek jelentek meg feismertetés után. A nyelv és karakterkészlet beállítását végeztem el rögvest a műveletek előtt. Mégis az az érzésem; hogy valamit rosszul csinálok, vagy nem vettem észre a nyilvánvalót... Midkettő programmal PDF-HTML konverzió volt a célom.

#4 Rapi

Rapi
  • Vendég

• Hozzászólás: 3

Elküldve: 2006. november 22. 22:53

Ha tudtok segitsetek !

A  PC WORLD  októberi számában megtaláltam a PDF átalakító programot,   ABBYY PDF Transformer 2.0 pro-t.  Az újságban ingyenesnek jelölik a programot, da amikor feltelepítettem, és elindítottam, csak fizetés ellenében engedi használni. Valamit elrontottam ?

Köszi  Rapi

#5 KeLa

KeLa
  • Törzstag

• Hozzászólás: 1.155

Elküldve: 2006. november 23. 11:04

Az ABBY programok "Try&Buy" azaz idõkorlátos verziók. A pdf transzformer oldalszám korláttal is rendelkezik. Töltsd le a FineReader 8 Professionalt, azzal többremész.

KeLa

#6 JOINT72

JOINT72
  • Törzstag

• Hozzászólás: 793

Elküldve: 2006. december 30. 14:50

ABBYY PDF Transformer 2 kipróbáltam. Html-ben elkészített linket (<a href="...">link</a>) sima szövegre változtatja a pdf-ben.
ABBYY-val hogy kell működő linket készíteni?

Ez a progi nagyon jó lenne: Link, de a demo plusz 1 reklámoldalt hozzátesz. Ez tud működő linket készíteni.

Ismeritek ezt a PDF átalakítót:

#7 Temporary

Temporary
  • Törzstag

• Hozzászólás: 1.825

Elküldve: 2011. március 19. 18:19

Sziasztok!

Hogyan lehet átalakítani színes szöveget tartalmazó pdf fájlt fekete-fehérre?
Nem szürkeárnyalatosra, hanem olyanra, ami kinyomtatva is ugyan olyan éles és kontrasztos, mintha eredetileg fekete betűkkel lenne írva.
Képszerkesztő programmal próbáltam már manipulálni (színtelítettség, élesítés, szürke árnyalatúra változtatás), de az ereredmény közel sem tökéletes.

Válaszaitok előre is köszönöm.
Minden számítógép-javítás, -építés alapja:  Keríts egy megbízható tápegységet!

#8 arpsoft

arpsoft
  • Veterán

• Hozzászólás: 5.683

Elküldve: 2011. március 19. 20:10

PDFCreatorral, PNG, BMP, vagy TIFF formátumot választva beállíthatod a 2 színû kimenetet.
Ha egy problémát nem lehet megoldani, akkor meg kell kerülni. Ha azt sem lehet...

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó