Ugrás a tartalomhoz

Ha nem tudnál bejelentkezni, kattints ide.

Mobiltelefon kikódolása

• Please log in to reply
70 válasz erre a témára

#1 zoltánszól

zoltánszól
  • Látogató

• Hozzászólás: 116

Elküldve: 2005. május 14. 12:16

Alapfokon érdekelne mi az, hogy kártyafüggetlenítés. Tudom nem szeretitek az illegális dolgokat, de ha a Vodafone-fiókban sejtelmesen azt mondják: "Mi is meg tudnánk csinálni, csak drága. De forduljon "valakihez" aki megoldja." Nos miért tilos, ha szabad, ill. hogyan lehet mégis?

#2 aty

aty
  • Törzstag

• Hozzászólás: 827

Elküldve: 2005. május 14. 12:33

A kedvezményes készülékárért cserébe hozzá vagy kötve a szolgáltatódhoz. Úgy gondolom ez így fair. Ha ez nem tetszik neked, akkor vegyél kártyafüggetlen telefont (persze jóval drágábban mintha a szolgáltatónál vennéd), vagy függetlenítsd súlyos  tízezrekért a Vodánál.
Illegális módszerekben nem fog itt neked senki se segíteni.

#3 zoltánszól

zoltánszól
  • Látogató

• Hozzászólás: 116

Elküldve: 2005. május 16. 17:49

sad.gif Több, mint két éves a telefonom. A hűségnyilatkozat nem köt, sőt a számhordozhatósági nyilatkozatot már meg is kaptam a Vodafone-tól. Megkerestem a Pannont, ahol vállalták volna 7 ezer forintért a kártyafüggetlenítést (a börtöntöltelékek!). Kicsit sokallom, magam is megcsinálnám, de még nem tudok mindent erről. Ehhez kérném a segítséget. Így érthető jogászkám?

#4 aty

aty
  • Törzstag

Elküldve: 2005. május 17. 08:55

Jogászkám.. nah kösz szépen. Azt azért remélem érted, hogy legálisan a szolgáltatónál tudod csak függetleníteni az előfizetés lejárta után is.
Ha Te minden áron feketén akarod függetleníteni, akkor menj az apronetre minden második hirdetés a kártyafüggetlenítést vállalóké. Ha otthon akarsz függetleníteni, akkor szerezz be egy adatkábelt, megfelelő programot, vagy a nyitáshoz szükséges kódot - a Google a Te barátod.

A Te kis jogászkád...

#5 Athos

Athos
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.161

Elküldve: 2005. május 17. 13:19

annoyed.gif Nem kéne ezt a hangnemet ezen a fórumon.

Viszont a téma érdekes, hogy egyáltalán legálisan ez megoldható. Biztos másokat is érdekelne. Szóval kéretik lenyugodni és utána lehet folytatni a beszélgetést.

Nekem is van véleményem: szerintem a hűségszerződés lejárata után a telefon tulajdonjoga a vásárlóra száll. Szóval innentől kezdve azt csinál a készülékkel amit szeretne. Az olcsó árért a hűségszerződést kell aláríni, de ez korlátozott időre szól csak. Szerintem a szerződésben benne van, hogy lejárata után mit lehet csinálni a telefonnal. De például eladni is ellehet. Ha viszont ezt lehet, akkor nem a szolgáltató a tulajdonos. Szerintem... roll.gif
386DX 40MHz, 2 MB RAM, 80 MB winchester, 512 KByte-os videokártya

#6 Shia-ko

Shia-ko
  • Veterán

• Hozzászólás: 4.163

Elküldve: 2005. május 17. 13:44

Nem a függetlenítés tényével, hanem a mikéntjével van a gond. A kedvezményes áru készüléket addig nem szabad más szolgáltató kártyájával használni, magyarul függetleníteni, amíg a hűségszerződés le nem jár, ezért kerül többe az ez idő alatti netlock feloldása a telefonon, mint ezután.
A sarki gyerek meg azért függetlenít egy ezresért, mert illegális forrásból szerezte a softot.
Üdvözlettel: Gabi

#7 Greene

Greene
  • Veterán

• Hozzászólás: 4.596

Elküldve: 2005. május 17. 13:57

A sarki gyerek, lehet, hogy nem is jó softot szerzett hozzá, mert mondjuk átírja az IMEI-t is unlock közben ami igen kellemetlen is lehet... twisted.gif
"Uneasy lies the head that wears a crown"

#8 Maverick

Maverick
  • Törzstag

• Hozzászólás: 571

Elküldve: 2005. május 17. 14:33

Csak mellékesen kérdem, hogy mi a helyzet a feltöltőkártyás készülékekkel?... roll.gif
Ezeknél ugyanis -értelemszerűen- nincs hűségszerződés, viszont több-kevesebb
kedvezmény van rajtuk..
Hűségszerződésnél pedig nem tökmindegy?.. A szolgáltatónak az előfizuból van a della,
nem a készülékből... bulb.gif  Kikódolod, és akkor mi van? Attól még ugyanúgy kell fizetni
a havidíjat plusz a többi költséget...
Megjegyzem, merőben teoretikusnak tartom a dolgot, mert ez még a szolgáltatókat
sem érdekli, nemhogy a usernek legyenek skrupulusai emiatt.. twisted.gif  twisted.gif
A garancia ugrik, maximum ezt az egyet kell figyelembe venni... ani_wink.gif

#9 Adani

Adani
  • Veterán

• Hozzászólás: 8.683

Elküldve: 2005. május 17. 16:42

A kártyás telefonok is kódoltak, manapság már nem is tudsz a szolgáltatódtól kártyazár nélküli telcsit venni, csak boltban, vagy a gyártó viszonteladójától. De a függetlenítés sem egy nagy szám. Összekötöd a telefont a számítógéppel, elindítasz egy progit és megnyomod az unlock gombot és kész. Sőt progi sem kell feltétlen vannak, akik fizikai kontaktus nélkül is ki tudják kódolni. Csak a gyártási számra, a szolgáltató kódjára, és a telefon típusára kíváncsiak. Ezeket elküldöd egy mailben, majd kapsz egy kódot azt bepötyögöd és kész.

Azt pedig, hogy szabad vagy nem, ill. a morális dolgait kiszúrás-e a szolgáltatóddal, vagy jogos védekezés (Ők is megpróbálnak lehúzni ahol tudnak, hát én is lehúzom őket ahol tudom) pedig mindenki döntse el maga.
Amibõl lekvárt lehet fõzni, abból pálinkát is!

#10 nascar

nascar
  • Törzstag

• Hozzászólás: 1.732

Elküldve: 2005. május 17. 17:00

Már van honlap is, ahol a telefon adatait beírva, rögtön megkapod a feloldó kódot. De a netről is bármikor letölthetőek az Unlock progik, és kb. 30 mp alatt kikódolhatóak a telefonok, de még a PDA-k is! twisted.gif
Persze hűségnyilatkozat előtt nem lehetne, és a garancia is elveszik...
A száj az emberi test legnehezebb része, mert nagyon kevesen tudják tartani!

#11 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. május 17. 17:18

Sőt volt egy honlap, ahol ingyen kaptad a kódot. És nem kamu volt kipróbáltam független lett :-)

#12 Shia-ko

Shia-ko
  • Veterán

Elküldve: 2005. május 17. 17:25

IDÉZET(Maverick @ 2005. May 17., Tue 16:33)
Csak mellékesen kérdem, hogy mi a helyzet a feltöltőkártyás készülékekkel?... roll.gif

Ott nincs kedvezményes kikódolás elviekben.

#13 Athos

Athos
  • Veterán

• Hozzászólás: 2.161

Elküldve: 2005. május 17. 17:30

Most kerestem rá és 15,99 fontért komplett szettet vásárolhatok. Kapok kábelt és szoftvert, amivel kikódolhatom a telefont.
386DX 40MHz, 2 MB RAM, 80 MB winchester, 512 KByte-os videokártya

#14 Maverick

Maverick
  • Törzstag

• Hozzászólás: 571

Elküldve: 2005. május 17. 18:22

IDÉZET(Adani @ 2005. May 17., Tue 17:42)
Csak a gyártási számra, a szolgáltató kódjára, és a telefon típusára kíváncsiak. Ezeket elküldöd egy mailben, majd kapsz egy kódot azt bepötyögöd és kész.

Nem küldök én mailt senkinek, miután már 2003 nyarán ilyen progival kódoltam ki a
6610-esem.. tongue.gif  ani_wink.gif
És lám, hova fejlődik a világ, ma már Java-alkalmazásként telcsire is le lehet tölteni
ilyesmit.. biggrin.gif
Mondjuk ezért is jók a Nokiák, mert nem kell hozzájuk adatkábel...
(Van még pár, amihez szintén nem kell...)

#15 nascar

nascar
  • Törzstag

Elküldve: 2005. május 17. 18:32

A Sony-Ericsson-okhoz kell kábel pl.. A Nokia-khoz nem, a Samsung-okhoz létezik univerzális kód, ami minden típushoz jó, stb., stb..
A hűségnyilatkozat után, mindenki azt csinál a telefonjával, amit akar!
Legális magyar oldalakról is letölthetőek ezek a progik! twisted.gif

#16 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. május 17. 20:53

@nascar

Az utolsó előtti mondatottal egyetértek.

#17 ProFiler

ProFiler
  • Veterán

• Hozzászólás: 14.105
  • Lakhely:Deutschkreutz (A)

Elküldve: 2005. május 17. 21:08

IDÉZET(Maverick @ 2005. May 17., Tue 15:33)
Kikódolod, és akkor mi van? Attól még ugyanúgy kell fizetni
a havidíjat plusz a többi költséget...

Ez eddig igaz, csak ha ki van kódolva, akkor már azt feltételezik, hogy másik szolgáltató szolgáltatását (is) szeretnéd igénybe venni, ami nekik már veszteséget is jelenthet.

Ciao.
Élj úgy, hogy senki ne vegyen észre, de ha elmész onnan, akkor mindenkinek nagyon hiányozz!

#18 arpsoft

arpsoft
  • Veterán

• Hozzászólás: 5.681

Elküldve: 2005. május 18. 07:48

Nekem ezzel a 'feltételezés' dologgal van gondom.
Ha meg akarnak büntetni vagy a kedvezményemet megvonni, mert kikódoltam a telcsimet, akkor először bizonyítsák be, hogy kárt okoztam nekik.
Ha egy problémát nem lehet megoldani, akkor meg kell kerülni. Ha azt sem lehet...

#19 nascar

nascar
  • Törzstag

Elküldve: 2005. május 18. 08:37

A másik fele a dolognak, hogyha hűséges előfizető (vagy kártyás) vagy, akkor meg minek kódolgatni? ani_wink.gif
Max. eladás előtt! twisted.gif

#20 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. május 18. 08:47

Végülis én is kikódoltam a telcsimet, de csak mert ingyen meg tudtam csinálni, de szolgáltatót és telefont nem váltottam.

#21 Painkiller

Painkiller
  • Látogató

• Hozzászólás: 91

Elküldve: 2005. május 19. 13:52

Ki lehet kódolni LEGÁLISAN. A szolgáltatás neve HÁLÓZATKORLÁTOZÁS FELOLDÁSA! azt hiszem a T-Mobile-nál ez poton 20 000 Ft. A teló menüjében is benn van
Itt ugorj ki: WINDOW(S)

#22 pampalini

pampalini
  • Törzstag

• Hozzászólás: 251

Elküldve: 2005. május 19. 15:08

Vodafone hálózatkorlátozás feloldása 2 év hűség után 2500 Ft. Hivatalos adat az ÁSzF-ből.  tongue.gif
Még semmivel sem találkoztam, amit ne tudtam volna elrontani.

#23 Kiskalóz

Kiskalóz
  • Törzstag

• Hozzászólás: 907

Elküldve: 2005. május 19. 16:51

Én csak egy dologt nem értek. Ha a szolgáltató megcsinálja Neked 7 ezerért. Akkor min kell tökölni? Ha valamit elszúrnak van hova visszavinned.
Emberünk aki a parkolóban csinálja, nem valószinű, hogy foglalkozik eféle dolgokkal. Vagy sikerül vagy nem.
Kiskalóz

#24 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. május 19. 17:08

Van aki ad rá garanciát, de nemszokott ezzel gond lenni. A kódós módszernél nem is lehet elrontani. azt hiszem ha rosszul írod be a kódókat párszor akkor max. leblokkol a kártyazár és kóddal már nem csak kábellel tudod függetleníteni, de a telefon használható marad.

Sőt láttam már olyan telcsit (nokia 3410), hogy kétsimkártyás hátlapja volt (lehet hozzá kapni kb. 5e) és egy kapcsolóval lehet állítani éppen melyiket használja. Ilyenkor jó ha független a telcsid.

#25 Kiskalóz

Kiskalóz
  • Törzstag

• Hozzászólás: 907

Elküldve: 2005. május 21. 00:01

@Adani

Ilyen hátlapot nagyon sok telcsihez lehet kapni. Nem egy ujdonság. Álltalában amikor kikapcsolod akkor átvált a másik kártyára és azzt kapcsolja be. Tehát nincs semmi kapcsoló, csak egy kikapcsolás majd vissza és már a másik kártya müködik.
Kiskalóz

#26 Zazu

Zazu
  • Törzstag

• Hozzászólás: 201

Elküldve: 2005. május 21. 06:24

Egy dolgot mindenki figyelmen kívül hagy. A gyakorlat az, hogy mire lejár a 2 éves hűségnyilatkozat, addigra a telefon is elavul, és az esetek többségében az illető úgy is új telefont vesz. Mert általában 2 év után az aksi is kezd gyengélkedni, és sokszor összemérhető egy új aksi ára, egy akciós új telefonéval. Nem is beszélve arról, hogy az új telefonra ismét 1 év garanciát kap.  Tehát nem sok értelme van a függetlenítésnek. Két év alatt úgy is annyit fejlődnek a telefonok, hogy a régit már eladni sem tudja. Csak gondoljatok bele! 2 éve kezdtek bejönni a színes kijelzők. Ma meg már akár 1Mpixel-es fényképezőt is beleraknak, sőt videót is lehet velük készíteni. A szolgáltatók részéről teljesen feleslegesnek tartom a függőség bevezetését, hiszen 2 évig akkor is fizetem a havi díjat, ha nem is az ő kártyájukat használom. Konklúzió: Butaság ez az egész sim lock.
Aláírás

#27 Painkiller

Painkiller
  • Látogató

• Hozzászólás: 91

Elküldve: 2005. május 23. 13:25

Na jó, hogy egyre jobb telcsik lesznek, de akinek ez hosszútávú ( 60 év felett nem gyakran cserélgetik a telefont biggrin.gif ).
Itt ugorj ki: WINDOW(S)

#28 Szanya

Szanya
  • Törzstag

• Hozzászólás: 288

Elküldve: 2005. június 3. 20:10

Ebben a formában nem igaz az állítás. De tény, hogy vannak, akik nem cserélgetik a telefonjukat. Én pl. azért nem, mert egyenlõre nem nagyon találtam a 3210- esnél jobbat. Más pedig azért, mert az autójába szerelt kihangosító 6210-esre (6310i-re) lett kitalálva és autót nem cserél olyan gyakran stb.
"A lényeg a lényem." - Szanya csak egy van. -

#29 csum-pi

csum-pi
  • Törzstag

• Hozzászólás: 329

Elküldve: 2005. június 5. 15:39

Okay... és akkor most én szeretnék kérdezni valamit! Tud valaki egy konkrét weblapcímet mondani? Mert én speciel nagybátyámét kikódolni szeretném, mert õ is ezt a megoldást szeretné használni (2 kártyás), én pedig vissza szeretném kódolni... biggrin.gif

Mindkettõnk telója Nokia3650
"Ha tanulsz, tudsz! A tudás hatalom! A hatalom pénz! De a pénz nem boldogít! Akkor minek tanulsz?!?" | "Hülye vagy: ha azt hiszed hogy a számítástechnika nem tanít semmire, mert alázatra állandóan!"

#30 Shia-ko

Shia-ko
  • Veterán

Elküldve: 2005. június 5. 16:12

Szvsz kimész a kiskörútra, és csak válogatnod kel. Az összes kis boltban kilóra csinálják. roll.gif

#31 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. június 5. 16:35

Sõt elég felcsapni egy újságot, a hírdetéseknél, vagy szétnézni a megfelelõ helyen (fórumok, apronet stb.), biztos találsz jó néhány címet, telefonszámot.

#32 csum-pi

csum-pi
  • Törzstag

• Hozzászólás: 329

Elküldve: 2005. június 5. 18:30

Öhöm... Bocs, elfelejtettem említeni, hogy saját magam szeretném megoldani blush.gif .
"Ha tanulsz, tudsz! A tudás hatalom! A hatalom pénz! De a pénz nem boldogít! Akkor minek tanulsz?!?" | "Hülye vagy: ha azt hiszed hogy a számítástechnika nem tanít semmire, mert alázatra állandóan!"

#33 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. június 5. 21:37

Két lehetõség van. Elõször is, kereshetsz a neten kódokat a telcsidhez, ha olyan típusod van, amit ki lehet kódolni, kódok beírásával is, régen volt egy magyar oldal is, sajnos már megszünt, és akkor az ott lévõ utasításokat követve, megcsinálod. Ha nem találsz, vagy nem olyan telcsid van, akkor be kell szerezned hozzá egy flasher kábelt ( Mobilszervizekben), Nokiákhoz az lpt portos kábel kell (Párhuzamos portos, soros nem jó), és a netrõl szerzel kikódoló progit.

#34 aty

aty
  • Törzstag

Elküldve: 2005. június 6. 08:07

IDÉZET(Adani @ 2005. Jun 05., Sun 17:35)
Sõt elég felcsapni egy újságot, a hírdetéseknél, vagy szétnézni a megfelelõ helyen (fórumok, apronet stb.), biztos találsz jó néhány címet, telefonszámot.

Bizony, és ezért utálom ezeket a kis seftelõ emberkéket. Aproneten minden második hirdetés a telefonfüggetlenítésrõl szól, hiába az Ericsson rovatot nézegeted. Lehetetlen a normális hirdetéseket megtalálni. Õk az apróhirdetések spammerei. Különben néha igazán szétcsaphatna köztük a rendõrség.

#35 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. június 6. 09:17

De õk nem foglalkoznak ilyenekkel, pedig ezek amatõrök, mert nem egyszer saját tel. számot, nevet adnak meg, de ugyanígy csinálják a DVD/CD-másolók, õket sem kapják el, csak nagy ritkán.

#36 Humberto

Humberto
  • Látogató

• Hozzászólás: 135

Elküldve: 2005. augusztus 7. 22:56

A szolgáltatónák kötött szerzõdésben le van írva, hogy a készülék csak xy elõfizetéssel használható, ha az elsõ x évben ki akarod kódolni, akkor egy *** pénzért megcsinálja a szolgáltató és még garanciális is marad. Ha magadnak csinálod otthon akkor ugrik a gari! Szerintem az nem törvénysértés ha magamnak megcsinálom, ugyanúgy ahogy egy jogtiszta softverrõl is csinálhatsz biztonsági másolatot magadnak. Az a szabálysértés, ha másoknak függetlenítesz és pláne ha pénzért....szerintem!
"Aki másokat ismer okos, aki magát ismeri bölcs. Aki másokat legyõz erõs, aki önmagát legyõzi hõs.." (Lao-Ce)

#37 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. augusztus 7. 23:18

Én megcsináltam magamnak, de csak azért, mert kíváncsi voltam mûködik-e a neten kapott kód. Mûködött  biggrin.gif

#38 Pötyi23

Pötyi23
  • Törzstag

• Hozzászólás: 232
  • Lakhely:Tapolca

Elküldve: 2005. augusztus 12. 11:10

Szvsz, mint az egyik szolgáltató munkatársa, a függetlenítés még alapból nem bûn. A gond csak a következõ:

- nincs gari
- ha béna az arc, aki csinálja, nincs telód
- a kártyásokra is van most már 1 év hûségnyilatkozat, igaz, csak a számot nem  hordozhatod
- 2 év lejárta után a szolgáltatónál pont ugyanannyi, mint a sarki csáveznél, de van rá gari

És még egy: ma már a kártyafüggetlen és kártyás telefonárak között nem sok különbség van. (legfeljebb nagy akciónál). Tedd fel magadnak a kérdést:
Mivel járok jobban? Ha veszek egy kártyás Nokiát, függetlenítem és ugrott a (MOST MÁR!) 2 év garancia, vagy adok érte 5ezerrel többet (2 függetlenítés ára kb.), és van 2 évig egy független telefonod.

Ezek után mindenki azt csinál, amit akar..... Csak egy kicsit gondolkozzon el.... twisted.gif

#39 fapuma

fapuma
  • Veterán

• Hozzászólás: 3.513

Elküldve: 2005. augusztus 12. 11:26

Csak az az 5 ezer valójában egy hangyányit több... unsure.gif
Lalikám. Hoznék én a napokban egy... körhintát.

#40 Pötyi23

Pötyi23
  • Törzstag

Elküldve: 2005. augusztus 12. 11:35

Itt csak az a kérdés, hogy ha bármi történik a telefonoddal a garidõ alatt, ha nincs rá, mert kikódolta(tta)d , a javítása az biztosan többen lesz, mit 5 ezer, nem?

És valóban néha több (nagyon akciós készülékeknél. De egyébként nem több. Csak ha az elõfizust nézed.)

#41 fapuma

fapuma
  • Veterán

Elküldve: 2005. augusztus 12. 11:49

Most találomra megnézem a Pannon netes árlistájában 5 telit, és az árkülönbség 10-20 ezer forint a kártyás csomag és a kártyafüggetlen, "szûz" készülék közt.

De valóban, még így is olcsóbb egy független telcsi, mint 2 kártyás, de nekem pl. még sose volt hibás telefonom garidõ alatt, pedig volt egy-kettõ amit "fekán" függetlenítettem, sõt a 6 éves Alcatel, amit 3 éves korábban süttettem ki, még mindig szuperál.

#42 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2005. augusztus 12. 12:12

Nokiákat pedig ki lehet kódolni, szoftverpiszkálás nélkül, pár sor kód bepötyögésével. Legalábbis némelyik Nokiát ki lehet kódolni így, az enyém is így lett független (Nokia 3100).

#43 Pötyi23

Pötyi23
  • Törzstag

Elküldve: 2005. augusztus 12. 16:23

Bár ez egy kicsit már offtopic2.gif

Nem tudom fapuma, te mit néztél, de alább felsorolok (a teljesség igénye nélkül) 1-2 árat, ami az üzletünkben él:

NOK7260 PGSM: 55e, független 59e.
NOK2650 PGSM: 25e, független: 27e
Nok 6630 PGSM: 120e, függelten 110e!.
NOK 6680 PGSM: 140e, független: 140e

ON:

1 szó mint száz, bár a függetlenítés jó dolog, én is nyitottam már nem 1-et, se 2-t, a fentiek tükrében, én nem függetleníttetnék....  ani_wink.gif

#44 Pötyi23

Pötyi23
  • Törzstag

Elküldve: 2005. augusztus 12. 16:25

IDÉZET(Adani @ 2005. augusztus 12., 13:12 - péntek)
Nokiákat pedig ki lehet kódolni, szoftverpiszkálás nélkül, pár sor kód bepötyögésével.

Az összes Nokia így nyílik, de az már szoftverpiszkálás  twisted.gif
(Kb olyan, mintha átírnád a Win serialját)

#45 fapuma

fapuma
  • Veterán

Elküldve: 2005. augusztus 12. 16:28

@Pötyi23
És azok kártyás csomagban vannak vagy csak pannon-függõ telefonok, kártya nélkül?

Megkerestem a PGSM weboldalán:
Nokia 6630:
kártyával 120, listaár 165

Nokia 6680:
listaár 168, kártyával nincs

Nokia 2650:
kártyával 25, listaár 43

Nokia 7260:
kártyával 55, listaár 82

#46 Pötyi23

Pötyi23
  • Törzstag

Elküldve: 2005. augusztus 12. 17:07

Amit írtam, azok kártyás árak volta, a listaár sokkal sokkal magasabb, mint a független. És ha valamit nem találtál, az azért van, mert én többet tudok egyenlõre, mint te....  ani_wink.gif

Megjegyzem, amit leírtál, az is engem igazol...  biggrin.gif

#47 fapuma

fapuma
  • Veterán

Elküldve: 2005. augusztus 12. 18:06

Aha. hmm.gif

#48 gerisanyi

gerisanyi
  • Látogató

• Hozzászólás: 22

Elküldve: 2006. július 25. 15:46

Sziasztok. Nokia 6610i telefonom van lassan már két éves... odaadtam egy srácnak hogy függetlenítse ki...nem tudta azt mondta kipróbálta az összes gyári kódot. mad.gif ..most komolyabb helyre vittem azt mondták hogy a szakbarbár ellõtte a lehetõségeket mivel ötször lehet beütni a kódot. Van még lehetõség(kábel vagy valami) vagy dobhatom el a telót? Sürgõs.

#49 ProFiler

ProFiler
  • Veterán

• Hozzászólás: 14.105
  • Lakhely:Deutschkreutz (A)

Elküldve: 2006. július 25. 17:37

Tudtommal hétszer lehet próbálkozni.  roll.gif

Ciao.
Élj úgy, hogy senki ne vegyen észre, de ha elmész onnan, akkor mindenkinek nagyon hiányozz!

#50 Adani

Adani
  • Veterán

Elküldve: 2006. július 25. 19:11

Kábellel mindig ki lehet kódolni. Kóddal ha jól tudom csak párszor lehet próbálkozni, és ha nem jól csináltad akkor bukta, marad a kábel.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó