Ugrás a tartalomhoz

Ha nem tudnál bejelentkezni, kattints ide.

Chrome 38

• Please log in to reply
431 válasz erre a témára

#251 wrxsti29

wrxsti29
  • Látogató

• Hozzászólás: 88

Elküldve: 2012. február 19. 15:55

Sziasztok!
Tegnap lefagyott,és gyorsítótár-olvasási hibát írt ki.Nem értem a dolgot,mert minden nap 2x is törölni szoktam a böngészési adatokat.
Valamint azt írta még, elképzelhetõ hogy egy hardver a gépben kezd tönkremenni.Légyszíves írjátok meg mi ez az üzenet.

#252 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

• Hozzászólás: 13.867

Elküldve: 2012. március 8. 19:20

Jó volna tudni, hogy pontosan mit írt ki, lévén kicsit meglepő, hogy a Chrome hirtelen hardverdiagnosztikai alkalmazássá lépett elő. Legközelebb csinálj róla egy képernyőképet.

#253 wrxsti29

wrxsti29
  • Látogató

• Hozzászólás: 88

Elküldve: 2012. március 12. 13:25

Akkor 3x-4x kiírta, azóta nem írta ki még.

#254 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. március 12. 17:01

Na, nekem meg azt csinálja, hogy olyan oldalakon, ahol scrollozni lehet, ha tekerek lefelé az egérgörgõvel, az utolsó elõtti adagnál megakad, és elkezd ugrálni fel-le egy-egy görgetésnyit, és ez valahogy úgy megfekszi a rendszer gyomrát, hogy onnantól kezdve sem kattintani nem lehet, sem Feladatkezelõt elõhívni. Egy dolog segít: felhasználóváltás. Onnan újra bejelentkezés, és helyre áll a rend.

Nem tudom eldönteni, hogy a Chrome hülyült meg vagy az egér. annoyed.gif

#255 Pjotr

Pjotr
  • Veterán

• Hozzászólás: 9.781

Elküldve: 2012. március 12. 18:50

Mióta? Mert ma jött ki frissítés.
MCTS: .NET Framework 4, Web applications

#256 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. március 13. 05:07

Már a múlt héten is csinálta. sad.gif Szerencsére ritkán fordul elõ...

#257 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. március 26. 20:59

Kezd egyre jobban idegesíteni. Most már a Youtube-on is csinálja, amikor beletekerek egy videóba. Nézegettem a rendszernaplót, de semmi nyoma annak, hogy a rendszer észlelné, hogy a képfrissítés véget ért. Miközben minden megy tovább (szól a videó), kimerevedik a kép. Az egérmutató mozgatható, de semmi nem kattintható.
Ctrl+Alt+Del --> Feladatkezelő nem hozza elő a Feladatkezelőt.
Ctrl+Alt+Del --> Felhasználóváltás és jelszó újra beírása után helyreáll a működés.
Nem tudom, mit telepítsek újra. Az Intel videokártya drivereket, a Chrome-ot vagy a Windowst? annoyed.gif

#258 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. március 29. 10:34

Na, majd most kiderül! --> 18!

#259 Csaba100-as

Csaba100-as
  • Törzstag

• Hozzászólás: 415
  • Lakhely:DILI-ház (LAMMER utca 4)

Elküldve: 2012. április 29. 08:05

Hogy mik vannak. Nekem szaggatott a chrome mikor flash videót néztem, uninstall shockwave,flash player 11, flash player aktív x és rendbejött smile.gif Gondolom a beépített flash player ütközött a telepítettel.
Menteni, menteni és menteni. A felhasználónak az adatok a legfontosabbak. Én ezt tanítanám számtech 1 órán, azután meg hogyan, addig a többi felesleges:)

#260 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. április 30. 19:23

Az a röhej, hogy nálam nincs telepítve a Flash a gépre, így nincs mivel összeakadnia. Sajnos továbbra is csinálja, hogy teljes képernyõre váltásnál elmegy a kép, bezöldül stb. Viszont amióta felraktam a FlashBlockot a noteszgépre, ilyen földbeállósan nem fagyott le, talán csak egyszer.

#261 pulipulver

pulipulver
  • Látogató

• Hozzászólás: 31

Elküldve: 2012. május 10. 14:54

Nem az én problémám, de érdekel! A microsoft megoldása: a silverlight, ami egyenlõ a mono megoldásával, ekkor már moonlight. Az androidos táblán a chrome böngészõ telepíti a szoftvert? Az ok: nem elérhetõ alternatív sportközvetítés (pénz az ablakban?).

#262 Garono

Garono
  • Veterán

• Hozzászólás: 4.583

Elküldve: 2012. május 10. 14:58

??? rotflmao.gif

#263 pulipulver

pulipulver
  • Látogató

Elküldve: 2012. május 10. 15:16

8(

#264 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. május 11. 07:28

Egyiket sem a böngészõ telepíti, mindkettõt le kell tölteni és fel kell rakni.

Táblán ez nyilván csak akkor mûködik, ha bármelyik is benne volna a Store-ban. (Gondolom, nincs.)

#265 pulipulver

pulipulver
  • Látogató

Elküldve: 2012. május 11. 09:30

Öhm, köszönöm a választ. Kiegészítve: benne van a "store"-ban, csak nem telepíti. Nekem a Chrome bemásolta az állományai közé, gondoltam a tábla Chrome-ja is megtehetné ezt! Ha nem mi  elem?

#266 KGigi

KGigi
  • Veterán

• Hozzászólás: 10.903
  • Lakhely:Budapest

Elküldve: 2012. május 11. 12:36

Az a gondod, hogy egy androidos táblagép Chrome-ja alá nem tudod feltenni a Silverlight-ot?
"Violence is the last refuge of the incompetent."  /I. Asimov/ | "A Windows tűzfal biztonsági okokból letiltotta a következő alkalmazás futását: Windows tűzfal."

#267 pulipulver

pulipulver
  • Látogató

Elküldve: 2012. május 11. 15:47

Mégegyszer Foolish Moon moonlight
"Nem az én problémám,"
Fogtam a kezemben, de nem tudom a jelszót, ergo nem én rontom el. De probléma, így sarkall. KGigi ha kijelented elfogadom. (szavak : android linus kernel)

#268 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. május 11. 15:51

Megnéztem, a Silverlight határozottan NINCS benne a Store-ban (Moonlight pláne nincs)!

Álljunk meg. Gondoljuk át. Fogalmazzuk meg. Mondjuk el, de úgy, hogy érthető legyen, mert kezdek ideges lenni.

#269 KGigi

KGigi
  • Veterán

Elküldve: 2012. május 11. 22:08

IDÉZET(pulipulver @ 2012. május 11. 16:47) Üzenet megtekintése
Mégegyszer Foolish Moon moonlight
"Nem az én problémám,"
Fogtam a kezemben, de nem tudom a jelszót, ergo nem én rontom el. De probléma, így sarkall. KGigi ha kijelented elfogadom. (szavak : android linus kernel)

WTF  yikies.gif
"Violence is the last refuge of the incompetent."  /I. Asimov/ | "A Windows tűzfal biztonsági okokból letiltotta a következő alkalmazás futását: Windows tűzfal."

#270 pulipulver

pulipulver
  • Látogató

Elküldve: 2012. május 12. 10:34

(Á érzem a kuka hûs levegõjét) Az eurosportplayer benne van. A moonlight a go-mono.com/moonlight környékén fellelhetõ. Lényegtelen, részemrõl ejtve. Én "tv-t" a hblogon néztem anno, oda is mondtam: csináljanak állóképes flashvideót , mert 15-30 kB/s cca 1MB/min sebességgel ergo semmit nem lehet nézni. Gondolom wines gépre a silverlight nem probléma, linuxosra a moonlight nem probléma, nem férek a táblához hozzá ergo az androidos sem probléma. Azért köszönöm, csoa

#271 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. május 12. 12:28

Drága ember!

Figyelj rám egy picit. A HWSW-nek szuper fóruma van, be is linkelem: itt találod. A prohardver.hu-nak még sokkal jobb, azt itt találod. Nem boldogítanád inkább őket helyettünk? Sokkal okosabbak, mint mi, biztos értik is, amit beszélsz, biztos válaszolni is tudnának.

Kétszer kiraktalak, visszajöttél harmadjára is. Nagyszerű. Miből gondolod, hogy nem foglak kirakni harmadjára is? Neked minden alkalommal regisztrálnod kell, nekem egy kézmozdulat.

Az az eddigiekből teljesen világos, hogy mi, egyszeri emberek, nem tudjuk követni szárnyaló gondolataidat, ami a Chrome témában odáig jut, hogy hol nézünk tv-t, HBO-t, meg eurosportot, meg Android meg wine meg mit tudom én. Lehetne, hogy itt a böngészőről beszélgessünk? Ha csak én nem értenélek, gondolhatnám, hogy biztos bennem van a hiba (ami egyébként nyilván így is van, rengeteg hiba van bennem), de látod, KGigi és Garano sem ért belőled egy szót sem.

Könyörgöm, hagyjál minket békén. Vagy tanulj meg magyarul. Amelyik könnyebb.

Köszi.

#272 KGigi

KGigi
  • Veterán

Elküldve: 2012. május 12. 14:35

jerry.gif

#273 Csaba100-as

Csaba100-as
  • Törzstag

• Hozzászólás: 415
  • Lakhely:DILI-ház (LAMMER utca 4)

Elküldve: 2012. május 13. 13:43

Szóval online adást akart haverod nézni ami silverlightos és android táblagépen. A microsoftos silverlight soha nem fog megjelenni androidra, de jól sejteted van egy projektje a Moonlightnak de az még fejlesztés alatt, még béta verzió sincs. http://mobiputing.com/2011/04/moonlight-si...ing-to-android/
Gondolom a "eurosportplayer" a http://www.eurosportplayer.com a eurosport hivatalos oldalán előlehet fizetni az online adásra ami silverlightos. Talán ha az android helyett a win8 tesz majd rá lehet az majd támogatja a silverlightot.
Megoldás egy távoli gépről futtatod a Windowst és azon a silverlightot. Esetleg tv tunerel androidra. http://desktop.onlive.com/ aszem van egy olyen verzió hogy 1GB adnak és azt telepitesz rá az online win7-re amit akarsz, pl silverlightot. Vagy gépről streameled vlc-vel androidra adatfolyamként.

De szerintem a legegyszerűbb ha rákeresel stream eurosport a googleban és találsz hozzá rengeteg oldalt azt meg vlc-ben androidon letudod játszani. Vagy google: eurosport online.

http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=8&mforum=stream
http://ioslivetv.net/eurosport-hd/
pl:  http://www.one2stream.com/eurosport-live-stream/
Menteni, menteni és menteni. A felhasználónak az adatok a legfontosabbak. Én ezt tanítanám számtech 1 órán, azután meg hogyan, addig a többi felesleges:)

#274 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. május 16. 09:28

19.0.1084.46 teljesen új, egyszerûbben kezelhetõ Beállítások panellal, ahonnan rögtön elérhetõ az Elõzmények és a Kiegészítõk is. Érdekes. A betûkészlet-beállító nagyon klassz lett. A többi újdonságot még nem tudom, majd utánaolvasok.

#275 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. május 21. 10:06

A StatCounternél a Chrome lenyomta az IE-t.

Kár, hogy a múlt (elõtti?) héten azt olvastam, hogy az IE hosszú idõ után elõször indult növekedésnek, fõleg a Firefox és a Chrome kárára. Persze, az egy másik statisztika volt.

Lassan tényleg nem lehet elhinni semmit. annoyed.gif

#276 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. május 22. 10:43

Na, a Betanews egy felháborodott írásban előásta a másik társaság statisztikáját.

Közük nincs egymáshoz. Innentől kezdve ezeknek nagyjából 0 értelme van. Kár, hogy az Index rögtön hírt csinált belőle. (Igaz, én is hírt csináltam belőle, csak egy fórumon, amit senki nem olvas. tongue.gif)

#277 Garono

Garono
  • Veterán

Elküldve: 2012. május 22. 10:53

Én olvasom, csak nem mindig van hozzáfûznivalóm. biggrin.gif

#278 [OP]Destroy-man

[OP]Destroy-man
  • Veterán

• Hozzászólás: 3.909

Elküldve: 2012. május 22. 15:06

A Google nem készít ilyen felmérést? Az azért mérvadóbb lenne. Ha jól tudom a StatCounter csak azokon a weblapokon készít statisztikát, amelyiken fent van a saját scriptjük. Így viszont elég csalóka eredmény tud születni. Pl. ha fent van egy FF kiegészítõs oldalon a számláló, akkor ott nyilván csak FF-et fog látni, mivel más böngészõbõl értelme sincs megnézni a tartalmát. tongue.gif

#279 Pjotr

Pjotr
  • Veterán

• Hozzászólás: 9.781

Elküldve: 2012. május 23. 18:48

Hol érdekes az, hogy melyik böngészõt használják a legtöbben? hmm.gif Kb. az a kategória, amikor azt harangozzák, hogy a Microsoft le akarja/fogja nyomni az Android-ot tableteken. A frászt akarja. roll.gif
MCTS: .NET Framework 4, Web applications

#280 Garono

Garono
  • Veterán

Elküldve: 2012. május 23. 21:01

Miért ne akarná? huh.gif

#281 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. június 27. 10:56

20.0.1132.43, de semmi új, csak biztonsági frissítések.

#282 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. július 11. 09:13

Ez pedig egy érdekes cikk arról, mi jön a Chrome 21-ben

20.0.1132.47

Új nap, új Chrome:
20.0.1132.57  (2012-07-12)

#283 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. augusztus 1. 13:56

Hm, ez nem volt 6 hét! Egészen konkrétan 5 hét volt:

21.0.1180.60

Webkamerások immáron Flash nélkül bohóckodhatnak smile.gif

#284 Garono

Garono
  • Veterán

Elküldve: 2012. augusztus 1. 21:24

Durva ez a Chrome Web Lab. cool.gif

#285 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. augusztus 16. 14:06

Toljatok egy frissítést, ha magától nem tolna (.79 végû verziónál járunk), kétnaponta javítanak valami durva lukat miben másban, mint a Flashben. Szánalomputtony! no.gif

#286 Giraffe1

Giraffe1
  • Törzstag

• Hozzászólás: 1.374

Elküldve: 2012. augusztus 16. 14:20

[OFF]
Nem véletlen, hogy mostanra a Google-nak is elege lett a Flash hülyeségeibõl, és kivették az Androidból is. Úgy tûnik a végén nem a HTML5/CSS3 fogja "sírba tenni" a Flash-t, hanem a túlzott erõforrásigénye és a szitaszerû biztonsága.
[ON]
Elolvastam egy könyvet a levitációról. Olyan jó volt, hogy nem tudtam letenni.

#287 Garono

Garono
  • Veterán

Elküldve: 2012. augusztus 16. 14:24

A dev channelen egyébként már az About Chrome menü is bekerült egy fülre. Gyakorlatilag már nincs is olyan ablak, ami külön nyílna meg. smile.gif

Mozilláéknál meg a 16-os verzióra ígérik a lenyíló gombos letöltési menüt (van erre értelmes kifejezés?). A Nightly csatornán már megjelent, szerintem egész jó, böngészõben úgy is legfeljebb PDF-eket meg néhány megás telepítõket töltök le, a nagyobbakra ott a JDownloader. cool.gif

Az Androidos Flash plug-int az Adobe állította le, nem a Google.

#288 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. szeptember 26. 11:20

Játsszuk azt, hogy ki talál újdonságot a ma megjelent 22.0.1229.79-es verzióban az egy darab dokumentált egérrögzítős API-n meg kívül!

Én kezdem:

* Lecserélték a csavarkulcs ikont a címsáv mellett.

* Az About már nem kicsi ablakban jelenik meg, hanem ugyanazon az oldalon, ahol a beállítások meg a kiegészítők, Help címszó alatt.

roll.gif

---

Állítólag piszkáltak valamit a betűkészletekkel, és néhányan panaszkodnak, hogy borzasztóak lettek a betűk. Nem látok változást.

#289 sondyyy

sondyyy
  • Vendég

• Hozzászólás: 1

Elküldve: 2012. szeptember 27. 20:29

Sziasztok!
Remélem valaki tud nekem segíteni. A problémám a következõ: ma frissítettem a böngészõmet és azóta!!! bármilyen flash player oldalt nyitok meg, egy nagy fekete ablak fogad. Újratelepítettem a böngészõt, flash playert updateltem de eddig semmmi változás.

Valakinek ötlet?

#290 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. szeptember 28. 09:48

Nálam nincs ilyen baj, tehát a frissítés a 22-re önmagában nem okozza ezt a problémát.

Viszont a Chrome nem használja a feltelepített Flash playert, úgyhogy az teljesen feleslegesen van a gépeden, akár máris leszedheted. A saját beépített Flashét használja, ezt sikerülhetett valahogy agyonvágni. Sima eltávolítás kevés lehet, a felhasználói mappádban is törölni kéne a Chrome minden nyomát, és úgy újratelepíteni.

#291 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. október 11. 16:12

22.0.1229.92 - 11.4-es Flash, és néhány komolyabb biztonsági luk betömése
---
22.0.1229.94 - egy 60 ezer dolláros SVG bug került befoltozásra

#292 arpsoft

arpsoft
  • Veterán

• Hozzászólás: 5.683

Elküldve: 2012. november 2. 12:05

Az mitõl van, hogy újabban a Chrome (22.0.1229.96 m) nem léptet vissza mondjuk a Segélyvonalra vagy más, user/password oldalakra, ha bezárom majd újra indítom a böngészõt?
Már minden megvolt, teljesen lepucoltam a Chrome-ot és újra raktam, de megint ezt csinálja. Idegesítõ.  annoyed.gif
Ha egy problémát nem lehet megoldani, akkor meg kell kerülni. Ha azt sem lehet...

#293 SkyBird

SkyBird
  • Veterán

• Hozzászólás: 5.394

Elküldve: 2012. november 2. 13:54

Szerintem kinyírja a cookie-kat bezáráskor.
Láttam már ilyen opciót valamelyik böngészõnél vagy kiegészítõnél.
Nincs ez beállítva, vagy lett alapértelmezett az új verziónál?

#294 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. november 2. 14:11

Legfrissebb stable Chrome van a gépemen, és nincs ilyen probléma, úgyhogy valami beállítási gond lesz.

#295 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. november 7. 11:09

23.0.1271.64
  • GPU-alapú videolejátszás (25% hosszabb aksiidő notebookoknál)
  • Könnyen elérhető, weboldalakhoz kötött beállítások a faviconra kattintva
  • Valami do-not-track kezdemény, de saját bevallásuk szerint sem igazán jó

Az elsővel kapcsolatban annyi változást tapasztalok, hogy a youtube könnyebben vált full screenbe HD felbontásnál. De lehet, hogy placebo.

#296 bt024

bt024
  • Látogató

• Hozzászólás: 43

Elküldve: 2012. november 7. 21:20

Segítsetek! Ma, amikor elindítottam délután a böngészõt, a következõ üzenet fogadott:
"A manóba! Valamiért nem sikerült megjeleníteni ezt a weboldalt." És az összes oldalnál ezt írja ki. Feltelepítettem újra, de semmi változás!  no.gif

Mi a teendõ?

#297 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. november 7. 23:23

Uninstall a géprõl szabályosan, Vezérlõpulton keresztül, teljes törlés a felhasználói mappákból, az összes flash törlése a géprõl, majd Chrome újratelepítése.

#298 bt024

bt024
  • Látogató

Elküldve: 2012. november 8. 06:52

Leszedtem a Chromot, és a flash player 11-et, majd újra fel a chromot, de az eredmény nem változott, a manóba!  sad.gif  annoyed.gif Mit szedjek még le?

#299 Spányik Balázs

Spányik Balázs
  • Fõkolompos

Elküldve: 2012. november 8. 10:14

A "teljes törlés felhasználói mappából" lépés is megvolt?

#300 bt024

bt024
  • Látogató

Elküldve: 2012. november 8. 17:22

Leszedtem újra, megnéztem, egyetlen mappát sem találtam, ami a chrome-hoz köthetõ. Nyomtam még egy CCleaner-t is, de semmi változás. A "teljes törlés felhasználói mappából" lépés mit takar pontosan? Lehet nem értem a lépést pontosan!  blush.gif

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó